Perşembe, Haziran 09, 2011

finallerin bitmesi ve yazın gelmesi üzerine

ve finaller biter. hatta bu cümlenin sonuna daha fazla nokta konabilir. . . . gibi. finallerin bitimiyle beraber 3. sınıfı geride bırakmış durumdayım. bir yıl daha bu gerizekalı okula nasıl katlanacağım diye düşünmekten kendimi alamıyorum. bu arada 1 tane dersim kaldı, onu da belirteyim.

hava felaket derecede sıcak. bunalıyorum. nefes alamıyorum. ve evet. tatil istiyorum. gayet güzel de tatil planları oluşturmaya başladım. kesinleştikçe anlatırım artık.

bilgisayarım bozuk. zaten sınırlı sayıda yapabildiği aktivitelere tümden yasak getirdi. açılmıyor bile. yolcu yolunda gerek vaio. hoşçakal. bu postu da kardeşimin yeni bilgisayarından giriyorum bu arada. supersonik bir alet. kullanırken haz duyuyorum adeta.

kankeştaynımı çok özlemişim ayrıca. bugün görünce bir daha anladım. iki bira attık, kendimize geldik. loserlığımıza içip ağladık. onun üzerine uzuuun bir post yazmayı düşünüyorum bir ara.

pazartesi gününden itibaren sabah 8- akşam 5 insanına döneceğim. telaşlıyım. oradaki gözlemlerimi de anlatırım zamanı gelince.

neyse bu da böyle skimsonik bir post oldu ama idare edin.

lav yu.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

naber?